P0805E4172BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E4172BNT
JLCPCB Part #
C4024926
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 41.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS