P0805Y1001LBT
MFR.Part #
P0805Y1001LBT
JLCPCB Part #
C4113317
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount