ORNTA2002BT1
MFR.Part #
ORNTA2002BT1
JLCPCB Part #
C1739113
Description
100mW 20kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS