ORNTA1002FT1
MFR.Part #
ORNTA1002FT1
JLCPCB Part #
C5817454
Description
100mW 10kΩ 4 8 ±1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS