ORNV10022002T1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNV10022002T1
JLCPCB Part #
C1739572
Package
SOIC-8
Description
100mW 10kΩ、20kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays