ORNTA5002BT1
MFR.Part #
ORNTA5002BT1
JLCPCB Part #
C7016532
Description
100mW 4 50kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS