ORNTA2002FT1
MFR.Part #
ORNTA2002FT1
JLCPCB Part #
C1739851
Description
100mW 20kΩ 4 8 ±1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS