ORNTA2001BT1
MFR.Part #
ORNTA2001BT1
JLCPCB Part #
C1739125
Description
100mW 2kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS