ORNTA1001AT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNTA1001AT1
JLCPCB Part #
C1731658
Package
SOIC-8
Description
100mW 1kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS