RN50C3090FRE6
MFR.Part #
RN50C3090FRE6
JLCPCB Part #
C3434265
Description
-65℃~+175℃ 309Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors