ORNTA1001CT1
MFR.Part #
ORNTA1001CT1
JLCPCB Part #
C1740026
Description
100mW 1kΩ 4 8 ±0.25% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS