RN65E2403BB14
MFR.Part #
RN65E2403BB14
JLCPCB Part #
C3362028
Description
-65℃~+175℃ 240kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors