ORNTA2001AT1
MFR.Part #
ORNTA2001AT1
JLCPCB Part #
C6722055
Description
100mW 2kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS