MKP1845468404
MFR.Part #
MKP1845468404
JLCPCB Part #
C3800513
Package
Plugin,D17.5xL34mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 680nF ±5% 插件,D17.5xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS