WSR5R2800FEK
MFR.Part #
WSR5R2800FEK
JLCPCB Part #
C4340747
Description
-65℃~+275℃ 280mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS