205PHC400K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
205PHC400K
JLCPCB Part #
C6370223
Package
Plugin,D17.5xL34mm
Description
-40℃~+85℃ 250V、400V 2uF ±10% Plugin,D17.5xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS