S681K33X7RP63K5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
S681K33X7RP63K5R
JLCPCB Part #
C1626441
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 5mm 680pF 8.5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS