MKP1841468404
MFR.Part #
MKP1841468404
JLCPCB Part #
C3811262
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 680nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS