MKP1839310251
MFR.Part #
MKP1839310251
JLCPCB Part #
C3009684
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 10nF 160V、250V ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS