Y16070R44000D9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16070R44000D9W
JLCPCB Part #
C3927104
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 440mΩ 500mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS