MKP1839222635
MFR.Part #
MKP1839222635
JLCPCB Part #
C3790471
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 250V、630V ±10% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS