BFC237672563
MFR.Part #
BFC237672563
JLCPCB Part #
C3792579
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 56nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS