MKP1839510251
MFR.Part #
MKP1839510251
JLCPCB Part #
C3792853
Package
Plugin,D12.5xL26.5mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 1uF ±1% 插件,D12.5xL26.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS