B43516A9128M000
MFR.Part #
B43516A9128M000
JLCPCB Part #
C3721377
Package
Plugin,D35xL102mm
Description
-40℃~+105℃ 102mm 1200uF 22.5mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.54A@100Hz 400V ±20% 插件,D35xL102mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS