MAL229956102E3
MFR.Part #
MAL229956102E3
JLCPCB Part #
C5116012
Package
Plugin,D16xL33.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1000uF 16mm 2000hrs@150℃ 25V 33.5mm 7.5mm 700mA@100Hz ±20% 插件,D16xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS