MAL229956152E3
MFR.Part #
MAL229956152E3
JLCPCB Part #
C7297926
Package
Plugin,D35xL102mm
Description
-40℃~+105℃ 102mm 1500uF 22.5mm 35mm 400V 5.54A@100Hz 5000hrs@105℃ 90mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL102mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS