MAL225051102E3
MFR.Part #
MAL225051102E3
JLCPCB Part #
C5115926
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 1.368A@100Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 27mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS