Y08560R10000G9W
MFR.Part #
Y08560R10000G9W
JLCPCB Part #
C3939986
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 100mΩ 1W ±2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS