MAL225031102E3
MFR.Part #
MAL225031102E3
JLCPCB Part #
C5115911
Package
Plugin,D18xL33.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8A@100kHz 10000hrs@105℃ 1000uF 18mm 33.5mm 34mΩ 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS