MAL214064332E3
MFR.Part #
MAL214064332E3
JLCPCB Part #
C1599780
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.33A@100Hz 10V 16mm 27mm 3300uF 4000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS