PTF6515R000DZEK
MFR.Part #
PTF6515R000DZEK
JLCPCB Part #
C1443040
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS