UVZ1V222MHD1TN
MFR.Part #
UVZ1V222MHD1TN
JLCPCB Part #
C1585265
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 1.26A@120Hz 1000hrs@105℃ 16mm 2200uF 27mm 35V 7.5mm ±20% Plugin,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS