MAL214869101E3
MFR.Part #
MAL214869101E3
JLCPCB Part #
C1598948
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 260mA@100Hz 380mΩ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS