UVY1C102MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVY1C102MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579662
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 16V 500mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS