RN60C2551FBSL
MFR.Part #
RN60C2551FBSL
JLCPCB Part #
C1428580
Description
-65℃~+175℃ 2.55kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors