MAL205156472E3
MFR.Part #
MAL205156472E3
JLCPCB Part #
C1584036
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 12000hrs@85℃ 2.9A@100Hz 25V 25mm 35mm 4700uF 60mΩ@100Hz ±20% Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS