B43504A2397M82
MFR.Part #
B43504A2397M82
JLCPCB Part #
C1604658
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
250V 25mm 35mm 390uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS