MAL205159472E3
MFR.Part #
MAL205159472E3
JLCPCB Part #
C1613654
Package
Plugin,D40xL55mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12000hrs@85℃ 20mm 40mm 4700uF 49mΩ@100Hz 5.21A@100Hz 55mm ±20% 插件,D40xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS