SLP472M035C5P3
MFR.Part #
SLP472M035C5P3
JLCPCB Part #
C5754336
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 113mΩ@120Hz 2.53A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 35V 35mm 4700uF ±20% Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS