RN50C2103BRE6
MFR.Part #
RN50C2103BRE6
JLCPCB Part #
C1802989
Description
-65℃~+175℃ 210kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors