ISC1008ER390M
MFR.Part #
ISC1008ER390M
JLCPCB Part #
C2050523
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
1.85Ω 130mA 14MHz 39uH 45@1MHz ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS