ISC1008ER100M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1008ER100M
JLCPCB Part #
C2050532
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
100MHz 10uH 250mA 38@1MHz 950mΩ ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS