ISC1008ER330M
MFR.Part #
ISC1008ER330M
JLCPCB Part #
C2050526
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
1.6Ω 150mA 20MHz 33uH 45@1MHz ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS