ISC1008ER470M
MFR.Part #
ISC1008ER470M
JLCPCB Part #
C2050593
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
110mA 14MHz 2.5Ω 45@1MHz 47uH ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS