ISC1008ER5R6M
MFR.Part #
ISC1008ER5R6M
JLCPCB Part #
C2050511
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
150MHz 38@1MHz 400mΩ 450mA 5.6uH ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS