IHD3BH331L
MFR.Part #
IHD3BH331L
JLCPCB Part #
C17483923
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
1.6A 257mΩ 330uH 950mA ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS