IHD3AC123L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD3AC123L
JLCPCB Part #
C17405009
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
12mH 170mA 200mA 9.34Ω ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS