Y607120K0000V9L
MFR.Part #
Y607120K0000V9L
JLCPCB Part #
C1491045
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 300mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS