IHD3ER104L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD3ER104L
JLCPCB Part #
C17453339
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
100mH 60mA 70mA 76Ω ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS