IDC2512ER330M
MFR.Part #
IDC2512ER330M
JLCPCB Part #
C2051469
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
33uH 510mΩ 580mA ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS